Ohodnoťte tento kemp v anketě v pravém sloupci.

„Letos se na návštěvnosti viditelně podepsala finanční krize, máme asi o padesát procent méně návštěvníků. Na druhou stranu se začínají probouzet Češi, kterých k nám přijíždí více než v minulých letech. Kromě nich jsou našimi častými hosty Holanďané, Němci, Dánové, byli tu ale i lidé z Austrálie nebo Nového Zélandu,“ říká majitel Imrich Kašperko, který kemp provozuje společně se svou ženou Evou.

Autokemp Sasanka, který je celý oplocený, má rozlohu 3,1 hektaru a je určen pro karavany, mobily a stany. Návštěvníci mají k dispozici i deset bungalovů po pěti lůžkách.

Chloubou kempu je sociální zařízení. „Sprchy s umývárnou a toalety jsou na mezinárodní úrovni. Často se stalo, že nám klienti přišli složit poklonu,“ říká s úsměvem Imrich Kašperko a dodává, že díky bezbariérovému sociálnímu zařízení využívají kemp také vozíčkáři.

Ve vybavení kempu je i lednice, pračka nebo žehlička. Pokud si chtějí hosté dopřát večerní opékání, mohou si zapůjčit grily nebo si rozdělat oheň v centrálním ohništi. Kdo dává raději přednost servírovanému jídlu, může využít místní restauraci, která má vyhlášenou kuchyni. Navíc tu každý pátek nebo sobotu hraje živě country.

Stejně jako většina kempů má i autokemp Sasanka zázemí pro děti. Najdete tu dětské hřiště, kolotoče, děti si mohou zapůjčit i hračky.

Kemp je navíc ideálním místem k vyrážení na výlety. Nejblíže je odtud do Karlových Varů, vyhledávaným místem je i hrad Loket nebo zámek v Bečově nad Teplou.

Do autokempu se dostanete ze směru od Chebu i ze směru od Prahy rychlostní silnicí číslo 13 Karlovy Vary – Ostrov, u obce Bor odbočíte na Sadov. Provozní doba autokempu je od 1. 4. do 31. 10. Kemp je v současné době na prodej.

(red)