„Jsem moc rád, že nám Slavoj Bečov poskytl na tuto akci bezplatně hřiště,“ vysvětloval organizátor turnaje Bohouš Eliáš. O vítěznou trofej bojovalo v Bečově osm družstev: Aš, Dlažkovice, Horní Slavkov, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Plzeň, Praha a Tachov.

Hrálo se systémem každý s každým jednou deset minut. Nakonec se z prvenství radoval dětský domov z Plzně. Druhou příčku si na bečovském turnaji vybojoval Tachov a na pomyslném stupni vítězů je doplnily na bronzovém místě Dlažkovice.

Celý turnaj zpestřila i autogramiáda hokejistů mistrovské HC Energie v podání Davida Zuckera, Jana Košťála, Lukáše Pecha a Romana Proška. „Děti byli z jejich přítomnosti na turnaji nadšené. Tímto bych chtěl všem hráčům HC Energie poděkovat za jejich vstřícnost,“ lebedil si organizátor akce.

Z Bečova nikdo neodešel s prázdnou. „Děti si odnesli například podepsané míče přímo od Pavla Nedvěda a další zajímavé ceny. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na nultém ročníku,“ uzavřel pořadatel.