Kapsáři budou ve svém živlu…

Během festivalu si jeho návštěvníci budou muset dát obzvlášť velký pozor na své kapsy a peněženky. Kapsářské gangy operují v celém městě a dnes už se umí oblékat jako zahraniční turisté. Pozor na to!

(sia)

Kadeřnictví jsou v obležení

Kadeřnictví, kosmetické salony, zkrátka všechna krášlící místa jsou v Karlových Varech v těchto dnech v plné permanenci. Desítky a stovky Karlovaraček se chtějí vyparádit na slavnostní přehlídku příjezdu hvězd před Thermalem.

(sia)

Na festival se chystají i přespolní

Nejen Karlovaráci a obyvatelé Karlovarska se chystají navštívit filmový festival.Na jednotlivé filmy se přijedou podívat lidé z celého kraje i z celé republiky. Největší problémy budou s parkováním.

(sia)

Mladí hosté festivalu už stanují

Všude, kde je to jen trochu možné, stanují už dnes baťůžkáři, kteří tak chtějí ušetřit peníze za ubytování. Oblíbené místo je například Šibeniční vrch nad Drahovicemi, odkud zřejmě nebudou stanující mládež vyhánět ani městští strážníci.

(sia)

Nejočekávanější bude film Bathory

Největší zájem mezi lidmi je zatím o film Juraje Jakubiska Bathory, který pojednává o kruté hraběnce.

(sia)

Císařské lázně po roce znovu festivalově obživly

Císařské lázně jsou po celý rok téměř prázdné, protože město je využívá minimálně. O to více života do budovy vleje filmový festival. Právě zde se odehrávají ty nejšťavnatější večírky a právě sem večer míří většina VIP hostů a filmových hvězd. Už ve středu sem proto pronájemci naváželi kvanta nápojů, skleniček a všeho, co je potřeba na pořádný mejdan.

(iva)