Největší zájem byl o Jakubiskův film Bathory

Zcela podle očekávání: film ´Bathory´ od slovenského režiséra Juraje Jakubiska vyvolal největší zájem hostů letošního mezinárodního filmového festivalu. Přestože si Jakubisko přetvořil legendární postavu Alžběty Báthoryové podle svého obrazu, lidemhrůzostrašné výjevy mučení panen zřejmě nechyběly. Film se zkrátka líbil.

(sia)

Zájem o otevření festivalu byl velký

Div ne pranici vyvolal zájem o lístky na zahájení festivalu. Naštěstí byli i takoví obdarovaní vstupenkami, kteří je rádi poskytli svým chtivějším přátelům. Věříme, že raut v Puppu nezklamal jejich očekávání.

(sia)

Ve společnosti zatím neznámé

Herec známý proto, že chodil se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, Zdeněk Podhůrský, byl zachycen fotoaparátem ve společnosti neznámé blondýny podobného typu jako Bartošová. Že by dcera?

(sia)

Nejvíce mladých lidí bývá ve 'Spořce'

Opravdu veselo je každý festivalový večer v budově České spořitelny na Divadelním náměstí.Tamse scházejí mladí z celého festivalu a ti, kterým se třeba až do rána nechce spát. Vstup je volný, společnost příjemná a rozjařená. Nekonformní.

(sia)

Oplatky se prodávají po tunách

Lázeňské oplatky se prodávají v těchto dnech snad po tunách. Lidé si je kupují po desítkách krabic.

(sia)

Dívky nesoucí koule se staly terčem útoku vandalů

Plastiky dívek nesoucích dnes už legendární festivalové koule se v pátek večer staly terčem nevybíravých způsobů vandalů. Jeden zřejmě opilý mladík se totiž snažil po soše vyšplhat nahoru a kouli nějak sundat. Když semuto nepodařilo, jeho kamarád začal do koulí házet kamení. Oba byli zpacifikováni slušnějšími hosty festivalu.

(sia)