Jak to tak vypadá, karlovarská losovačka jde do voleb s politiky. Protože je nanejvýš pravděpodobné, že bez ní se neobejde jediné volební shromáždění či briefing.

Losovačku totiž lídři politických stran táhnou za sebou jako kouli na noze, zalezla jim pod kůži a vůbec jim pije krev. A nemohou a nemohou se jí zbavit.

Legendární losovačka mírně vadila v televizní debatě kandidátovi do Sněmovny za ODS Milošovi Paterovi, který se prý o ní dozvěděl až mnohem později, Jaroslavu Fialovi, kandidátovi do Parlamentu za sociální demokraty se při dotazu moderátora na losovačku až orosilo čelo a Josefa Malého za TOP 09 rozlítila notářka, která se podivnému losování upřímně smála.

Losovačka se na politiky zkrátka přisála jako pijavice a čeká, jak si s ní před lidmi poradí. A nebudou to mít jednoduché, protože magistrát stále zastává názor, že losovačka byla košer a v pořádku, prostě losování miliardové zakázky bylo naprosto bez vady. A jedinou chybou, kterou radnice udělala, bylo to, že celou záležitost nahrála na video. A to už prý nikdy neudělá.

Pánové z ODS a ČSSD by se tak měli na oficiální losovačkové rétorice domluvit a ne se pak před lidmi ztrapňovat, protože videa mohou pokračovat a místo losovačky na nich budou voliče bavit lídři svými nesestřihanými výmluvami.