Dennis Hopper Party se letos uskuteční už počtrnácté. Motorkáři, ale i vyznavači dobré hudby se do kempu v Březové sjedou ve dnech 25. až 27. června.

Příznivci motorek vědí, co mohou od karlovarského srazu očekávat – stovky krásných dvoukolových přibližovadel, kterým bezesporu vévodí americký Harley Davidson. Majitelé těchto dvoukolových křižníků silnic si své stroje šperkují tak, že co kus, to originál. „Letos přijedou vedle českých motorkářů i Němci a Italové,“ říká Vladimír Böhm, organizátor akce.

Pro příznivce techniky mají organizátoři jeden bonbonek. Na akci vystaví tříkolku Spyder kanadské firmy Bombardier. K silným motorkám neodmyslitelně patří kvalitní rocková hudba. Ani v tomto ohledu nezůstanou návštěvníci červnového motorkářského srazu ochuzeni. Vedle tradičního účastníka, karlovarské Cody, se na pódiu vystřídají například maďarská revivalová kapela Kiss Forever Band, slovenští Guns n´Roses Revival či pražská kapela Ozzy Osbourne Revival.

Sobotní program pak podle Böhmových slov vyvrcholí „megaohňostrojem“. Na programu je i tombola, grilování býka a pro pány nebude chybět striptýz.