„Soustředění se zúčastnilo čtrtnáct hráčů, a mohu říci, že jsem s přístupem všech hráčů nadmíru spokojen,“ hlásil z tábora Olympie trenér Miroslav Kopal.

Jeho svěřenci absolvovali před a po každé tréninkové jednotce 2,5 km běžecký přesun do hotelu v Klášteru Teplá, kde bylo mužstvo ubytováno. Březováky tak čekali každý den dvě tréninkové jednotky, které byly zaměřené na kondici s přechodem do rychlostní vytrvalosti.

„Využívali jsme zejména zasněženého prostoru fotbalového hřiště Sokola Teplá. Hráči tak každý den naběhali jedenáct kilometrů,“ podotkl k objemům soustředění Kopal.

Na závěr pobytu hráči Olympie regenerovali v bazénu v Mariánských Lázních.

„Ubytování v Klášteru bylo perfektní. Bylo o nás postaráno po všech směrech, a stravování bylo přímo excelentní,“ liboval si Kopal. Čtyřdenní blok pak vyvrcholil turnajovým utkáním Správy sportovních zařízení a budov Sokolov, ve kterém Březová podlehla Citicím 2:4 povyrovnaném poločase 1:1.

„V prvním poločase to bylo vyrovnaný. Ve druhém poločase již měli hráči po náročném soustředění těžké nohy a to se promítlo i do konečného výsledku,“ míní Kopal.

Jeho tým posílil během zimní přestávky staronový hráč Jan Kašpar, který přichází do Březové z Baníku Sokolov. Kašpar by měl pomoci Březovákům vyztužit hlavně obrannou linii.

„Hodně si od Honzy slibujeme, je to skvělý hráč, a nám by měl hodně pomoci v defenzivě,“ narážel Kopal na post levého obránce, který by měl Kašpar v týmu zaujmout. Aktuálně pátý tým krajské I. A třídy má i pro jarní část krajské soutěže skromné cíle. „Chtěli bychom skončit nejhůře do pátého místa, to znamená hrát v klidných vodách. V případě, že by se nám dařilo klidně bychom se chtěli poprat o postup, ale je to věc výsledků, takže nechceme předbíhat,“ uzavřel Kopal.