close zoom_in Jaroslav Fiala
ČSSD

Míst k vážně míněné pomoci je bezesporu nejen v našem kraji mnoho. Ale jedno znáte opravdu všichni. Vaše lidská trápení, rozesetá všude tam, kde se zdraví, štěstí a finanční pohoda, které nám osud nadělil, neslučuje se skutečnými lidskými potřebami bezstarostného života. Tam bych chtěl pomoci já.

close zoom_in Pavel Svoboda
KDU–ČSL

Myslím si, že je velmi důležité opravit všechny komunikace v kraji. Tím, že bych prosadil jejich rekonstrukci, pomohl bych všem lidem v kraji, a ne jen v jednom místě.

close zoom_in Pavel Hojda
KSČM

Určitě bych pomohl Bublavě. Ta se dostala do dluhů díky nezodpovědnosti některých zastupitelů. V případě, že by se přičinili také občané Pramenů a ustanovili by zastupitelstvo, pomoc bych neodmítl ani zde.

close zoom_in Miloš Patera
ODS

To je trochu zavádějící otázka. Poté, co jsem v rámci předvolební kampaně projel celý region, jsem zjistil, že takových míst, která by potřebovala pomoc, je významně více. Namátkou bych mohl jmenovat Valeč, Jáchymov, Hranice na Ašsku… Nerad bych některé z nich preferoval. Mám totiž pocit, že bych tím ostatní diskriminoval. Ale kdybych měl možnost pomoci jednomu konkrétnímu, asi bych vybral Valeč.

close zoom_in Vladislav Kučík
SPOZ (Zemanovci)

Poslanec by měl pomáhat celému kraji, ne pouze jednomu konkrétnímu místu.

close zoom_in Tomáš Kubát
Strana zelených

Určitě bych podpořil zlepšení zdravotnictví. To je momentálně podle mě největším problémem v regionu.

close zoom_in Josef Malý
TOP 09

Pomohl bych Bublavě, té je mi skutečně líto. Tato obec se ocitla ve svízelné situaci díky hamižnosti a nenasytnosti některých politiků. Důsledky ale pociťují především tamní lidé, protože obec je nyní nucena prodávat domy, v nichž žijí řadu let. Rád bych pomohl i Karlovým Varům napravit siluetu města, která je čím dál více ostudnější. Při pohledu ze Zámeckého vrchu je mnohým do pláče. Ale to jsou přání dlouhodobá, tak nějak až takřka z říše snů. Přesto bych se o to pokusil. Mou hlavní prioritou je dostavba rychlostní komunikace R6. To je reálné maximum, i když vím, že ani to nebude jednoduché.

close zoom_in Dalibor Sadovský
Věci veřejné

Rád bych pomohl obci Prameny, která je nyní v bankrotu. Obec je zadlužená a bez starosty a zastupitelstva. Správu nyní vykonává úředník z ministerstva vnitra. Místní občané jsou ve velmi zoufalé situaci a nevidí jiskřičku naděje na záchranu. Rád bych této obci navrátil někdejší slávu. Obec je nutné oddlužit, občané si musí zvolit nové zastupitele a je žádoucí, aby došlo na realizaci původního záměru ve stáčírně minerálních vod. To může v budoucnu Pramenům přinést prosperitu a nová pracovní místa.