Kauza Doubová

„Jak obdržíme z Karlovarského kraje vyjádření k údajné kauze Doubová, tak jako rada města zaujmeme neprodleně stanovisko,“ řekl primátor Werner Hauptmann. Zároveň potvrdil, že již má ve věci střetu zájmu vedoucí stavebního úřadu na stole rozbor ministerstva vnitra.

Multifunkční hala

Den otevřených dveří pro veřejnost se zde uskuteční 25. dubna od 8 do 17 hodin. Slavnostní zahájení provozu je naplánováno na 19. června. Zároveň s otevřením haly se zde uskuteční také výstava For Arch. Ta bude umístěna v tréninkové hale a na přilehlé terase.

Tržiště na Krymské v Tuhnicích

Rada města se v úterý rozhodla ustoupit od umístění stánků tržiště v Krymské ulici. Požádala o to přímo společnost, která tu měla stánky rozmístit — KV City Centrum.

MFF a multifunkční hala

„Jak už v předstihu Karlovarský deník informoval, bude letošní spojení haly s filmovým festivalem testovací,“ řekl primátor Hauptmann a doplnil, že by se zde mělo jeden nebo dva dny promítat v digitální kvalitě. „Uskuteční se tu i filmový večer města Karlovy Vary, sportovně kulturní večer s rockovou muzikou, ale i disco ve stylu ledu a ohně,“ upřesnil primátor. Cílem je zviditelnění a ukázání její multifunkčnosti.