Zeměměřičský úřad v Plzni jako nadřazený orgán karlovarského katastrálního úřadu totiž zamítl odvolání společnosti Slot Game, která si měla od města koupit dům Lázeňská 1. Potvrdil tak již červnové rozhodnutí karlovarského katastru, který odmítl zapsat nové vlastníky.

„Odvolání společnosti Slot Game jsme zamítli. Důvody jsou obsaženy v mnohostránkové příloze, kterou jsme zaslali na katastrální úřad do Karlových Varů,“ informoval včera Václav Bílek ze Zeměměřičského úřadu.

Neúspěšný uchazeč o domy v Lázeňské ulici, firma Karlovarská průmyslová skupina (KPS), se nyní pečlivě připravuje na odvolání proti verdiktu karlovarského soudu.

Odvolání se zatím týká jen domu Lázeňská 3. Soud 17. září rozhodl, že žaloba na neplatnost prodeje, kterou podala KPS, se zamítá. Stejně rozhodl soud 9. října v případě domu Lázeňská 5. Proti tomuto rozsudku se však zatím ještě KPS odvolat nemůže. „Rozhodnutí soudu ohledně Lázeňské 3 nám přišlo minulý týden. Ve čtvrtek máme velkou poradu s právníky. Chceme připravit strategii pro odvolání,“ informoval Martin Šretr z KPS. V rukávu mají hned několik věcí, na kterých chtějí odvolání postavit.

Co říká vedení města a šéf Slot Gamu Milutin Perič na zásadní zlom v případu Lázeňská 1, přineseme zítra.