Odveta na půdě soupeře dopadla stejně:

Sokol Břve 5
SK Liapor Karlovy Vary 5

Hostům z lázní vyšel vstup do utkání, vyhráli obě dvojky a po trojicích vedli zásluhou Bláhovy formace 1:3. Jenže pak se karta obrátila, domácí vyhráli vloženou dvojku, singla a obě utkání trojic a vedli 5:3. Závěr zápasu pak už patřil opět karlovarským dvojicím a výsledná plichta je tak celkem spravedlivým obrazem rozložení sil obou týmů.

Za Liapor získali po dvou bodech dvojky Vanke s Kokšteinem a Bláha s Dvořákem a bod v trojkách Bláha s Dvořákem a Bíbrem. Naprázdno vyšla druhá trojka v sestavě Vanke, Kokštein, Vopálenský, třetí dvojka Bíbr s Kubátem a Vanke v singlu.

Další výsledky 8. kola:
Žatec – Modřice 0:6
Vyškov – Šacung 4:6
Janovice – Čakovice 1:6

Na rozdíl od A mužstva, které vypadá, že bude mít letos starosti dostat se do elitní čtyřky play off, si rezerva Liaporu ve II. lize vede velmi dobře a úspěšně atakuje první příčku tabulky. V sobotu srazili Karlovarští hřebínek hráčům pražského Startu, kteří se po sérii často překvapivých výher prodrali až na třetí příčku:

SK Liapor B 6
SK Start Praha 1

Zápas druhého s třetím mužstvem tabulky musel být kvůli dešti dvakrát přerušen a z velké části se odehrál na náhradním dvorci, jinak měl ale zcela jednoznačný vývoj.

Tým, ve kterém zraněného Veselého úspěšně nahradil navrátilec Valenta, šel od začátku cílevědomě za výhrou a hosté mu v tom po pravdě řečeno ani moc nebránili.

Ráz duelu udala už první dvojka Kuba Medek s Kubínem suverénní výhrou rozdílem třídy (10:6, 10:5) a žádné pochybnosti nepřipustili ani Toth s Ladislavem Koňaříkem (10:9, 10:8). Trojky byly už trochu vyrovnanější, Toth s Kubou Medkem a Kubínem vyhráli oba sety jen o balon a Matěj Medek s Koňaříkem a Valentou dokonce dovolili Pražanům uhrát jeden set (10:8, 5:10, 10:8). Na 5:0 pak bez problémů zvýšila vložená dvojka Matěj Medek s Valentou (10:7, 10:8) a od kanára zachránil Pražany Klabík, když velmi těsně dvakrát 9:10 porazil v singlu Matěje Medka.

Závěr zápasu pak obstarali po snad hodinovém přerušení kvůli menší průtrži mračen Toth s Kubou Medkem a Kubínem (10:9, 10:4).

Další výsledky 7. kola:
Loko Veselí – Jiskra Aš 0:6
Horažďovice - Lužnice Tábor 5:5
AC Zruč-Senec – Dynamo České Budějovice 4:6