VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Valentýnské vzkazy čtenářů Deníku

Karlovarsko — Pravidelní čtenáři našeho listu vědí, že pro ně Deník na letošního Valentýna připravil zajímavou akci.

12.2.2009 4
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Čtrnáct dní vycházel na jeho stránkách kupon, který mohl každý vyplnit a poslat ho na redakční adresu. Své vzkazy milovaným osobám bylo možné posílat i formou SMS či e–mailovou poštou na adresu stránky Čtenáře – reportéra. Pozoruhodné je, že drtivá většina z vás se rozhodla poslat svůj vzkaz prostřednictvím kuponu, jen jedna dívka využila možnosti e–mailové pošty.

A zde jsou vaše vzkazy:

Ve schránce Čtenáře – reportéra se 22. ledna v 8:01 hodin objevila tato zpráva:

Miláčku, miluji Tě a doufám, že nám to dlouho vydrží, teda pokud budeš hodný.
Tvoje Zůza

Další vzkazy jsou z kuponů:

Pro Jiřku od Ríši: Stále Tě miluji, ještě to vydrž, lásko.
Ríša.

Pro babičku a dědečka Nováků od Sabinky, Anetky a Nelinky: Babičko a dědečku, posíláme vám tisíc pusinek a děkujeme za všechno, co pro nás děláte. A máme vás moc, moc rádi.
Sabinka, Anetka a Nelinka Málkovy z Toužimi.

Pro tatínka a maminku od Sabinky, Anetky a Nelinky: Děkujeme za vaši lásku a za všechno, co pro nás děláte. Máme vás moc rády, vaše kokosky z Toužimi!
Pac a pusu holky Málků.

Pro Mišku od Kokiho: Krásného Valentýna chci Ti přát, abys věděla, že Tě mám moc rád. Miluji Tě čím dál víc, ke štěstí nepotřebuju jinak nic. Než Tebe, lásko má. Miluji Tě.

Pro manžele Kratochvílovy z Olšovek od Růženy a Jardy: Svatý Valentýn budiž vám přímluvcem pro štěstí, zdraví, dlouhá léta a láska ať vám stále vzkvétá.

Pro Petrušku (King – Konga) od Marečka (Koreláka): Nemůžu bez Tebe spát a vím, že v létě se budem brát. Těším se na ten den, bude to nejkrásnější sen. Krásného Valentýna, lásko.

Pro Olinku z Karlových Varů od Jardy: Zasílám Ti, Olinko, po Tvých oblíbených novinách políbení a přání hodně lásky do dalšího života.

Pro krásnou, voňavou květinku od čmeláčka: Má krásná, voňavá květinko, jsi pro mne všechno, všecinko. Miluji pouze a jen Tebe, rád bych Tě měl vedle sebe. Začal jsem veršovat, to abych dokázal, jak Tě umím milovat. Jsem Tvůj věrný miláček, můj podpis zní čmeláček.

Pro Marka Babisze od Petry Marcinkové: Dali jsme jeden druhému srdce a dík Amorovi zdařila se přece – tahle něžná transplantace. A tak vážně, bez legrace: Miluji Tě! Šeptám sladce…

Pro mého milovaného Míru od věrně milující Slávky: Když nebudeš mít chuť se smát a všechny síly opustí Tě, já budu vždy při Tobě stát a šeptat vroucně: Miluji Tě! Krásného Valentýna, lásko!

Pro Františka (od Rakovníka) od Jiřiny: Bohatství a krása je málo, časem zaniká a mizí. Kde upřímnost však panuje a láska čistá, ryzí, kde srdce srdci rozumí a duši sílu dává, jen tam se život společný kvetoucím rájem stává…

Pro Vladimíra od Jiřiny: Dej mi lásku, dám Ti svou, dej mi duši, dám Ti mou. Dej mi hvězdy, dám Ti nebe, dej mi slunce, dám Ti sebe.

Pro Františka Fedorčáka od manželky: Dávám Ti lásku z lásky a stále Tě miluji. A nevezmu nikdy zpátky, co jsme si slíbili.

Pro Jana Nováka z Toužimi od manželky: Děkuji Ti za vše, co pro mě děláš a za lásku a pomoc, kterou mi dáváš.

Pro Michaelu a Dalibora od maminky R.: Děkuji vám za lásku, péči a krásný domov. Jsem ráda, že vás mám a mé srdíčko vám patří. Ať žije Valentýn a ať se vám jen daří! A také kamarádce Dáše děkuji za lásku, kterou mi dává v těžkých chvílích.

Pro paní Vlastu Bosáčkovou od pana Miloše Bosáčka: Vše nejlepší a hodně zdraví k 80. narozeninám přeje Miloš Bosáček z Velichova.

Pro Tebe: Děkuji za lásku a přeji všem trochu lásky, pro ni má smysl žít, jak zpívá Lucie. Mě když je zle, tak si představuji zelenou louku s kopretinami. Tvá Milka.

Ode mne: Drahý choti, s Tebou je mi dobře. Chci být stále s Tebou a milovat Tě. Děkuji Ti, že mi tolik pomáháš, děkuji.

Pro Zuzanky od Sašíků: Holky, jste to nejnejnej, co v životě máme…

12.2.2009 VSTUP DO DISKUSE 4
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 420 Kč

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb PRACOVNÍK/CE OBCHODU ZÁSTUPCE VEDOUCÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13420 kč, mzda max. 16020 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVNÍK/CE OBCHODU ZÁSTUPCE VEDOUCÍ, Kontakt: pí Nováková Lenka DiS., tel.: 469660912 (6:00 - 14:30), e-mail: novakova.l@ergotep.cz, Pracovní místo je vhodné pro OZP., , Jaká bude Vaše náplň práce?, - pracovník obchodu pověřený zástupem vedoucí prodejny, - obsluha zákazníků a pokladny, - odborné poradenství při prodeji, - nabídka zboží zákazníkům, - doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny, , Co od Vás očekáváme?, - dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, - spolehlivost a pečlivost, - min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity, - trestní bezúhonnost, - uživatelská znalost práce na počítači, - zkušenost s vedením týmu, prodejny, , Co Vám nabízíme?, - smlouvu na hlavní pracovní poměr, - práci na zkrácený úvazek, - atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu, - vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích, - stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy, - slevu na kvalitní zboží Tescoma, - čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny. Pracoviště: Ergotep, družstvo invalidů - 001, Kpt. Jaroše, č.p. 375, 360 06 Karlovy Vary 6. Informace: Lenka Nováková, +420 469 660 912.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 18 000 Kč

Všeobecné sestry bez osvědčení VŠEOBECNÁ SESTRA, PRAKTICKÁ SESTRA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: VŠEOBECNÁ SESTRA, PRAKTICKÁ SESTRA, , Kontakt: pí Michaela Jirkovská, tel.: 608 070 839 (denně 7:00 - 11:30 a 13:00 - 15:30), e-mail: jirkovska@nemostrov.cz, , Požadujeme: , - SZŠ, VOS, VŠ, - pomaturitní specializační studium v oboru ARIP - výhodou, - Potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti, - Profesionální přístup k plnění úkolů, samostatnost, - Iniciativu, komunikativnost, - Loajalitu k zaměstnavateli, , Nabízíme: , - Zajímavou a zodpovědnou práci perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení, - Zajímavé platové podmínky, pravidelné bonusy, - Možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje, - Zvyšování či prohlubování kvalifikace , , Zaměstnanecké bonusy: , - 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, dotované stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce atp., , Místo výkonu práce: U Nemocnice 1161, Ostrov 363 01. Pracoviště: Nemos plus. s r.o. - nemocnice ostrov - 001, U Nemocnice, č.p. 1161, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: , .

Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 35 000 Kč

Ostatní lékaři specialisté LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ, , Kontakt: p. Jiří Sluka, tel.: 352 511 100 (od 7:00 do 15:00h), e-mail: nkrejcova@bohemia-lazne.cz, , Požadujeme:, VŠ - Lékař s odbornou způsobilostí k výkonu povolání (neatestovaný lékař, lékař absolvent bez základ. Kmene a atestace)., - znalost práce na PC , - komunikativní znalost NJ, RJ a AJ výhoda, - mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání (na základě kvalifikace), Mzda je 35000,- Kč ( bez zapl. dalších složek - příplatky, prémie, práce přesčas, pohotovostní a ostatní služby)., Nástup možný ihned, , Pracovní doba: 7.00-15.30 hodin (po dohodě), , Nabízíme:, stabilní zázemí, podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání v odborných kurzech, možnost přechodného ubytování a služebního bytu, , Místo výkonu práce: Sadová 5/800,360 01 Karlovy Vary. Pracoviště: Bohemia - lázně a. s. - oo1, Sadová, č.p. 800, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Jiří Sluka, +420 352 511 100,352 511 108.

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 15 000 Kč

Obchodní zástupci OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ KOSMETICKÝCH VÝROBKŮ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ KOSMETICKÝCH VÝROBKŮ, Kontakt: pí Vodičková Iveta, e-mail: biobohemia@post.cz, Prodej a nabídka kosmetických výrobků., Komunikativnost a dobré vystupování., Jazykové znalosti: ruský jazyk aktivně. , Řidičský průkaz skupiny B.. Pracoviště: Biobohemia s.r.o. - 001, T. G. Masaryka, č.p. 859, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Iveta Vodičková, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Cenu převzal starosta Božího Daru Jan Horník (vlevo).

Popelnice jsou různé, ovšem Boží Dar vlastní křišťálovou

Videosouhrn 21. června 2018

Bagr v kině a marihuanové stanové městečko ve vile: prohlédněte si videa dne

FOTO, VIDEO: Nadaci policistů a hasičů věnoval motosraz 25 tisíc

Vránov – Pomáhají, když jsou ve službě, a pomáhají, i když mají volno.

Lidem hrozí pokuty. U vyhaslé sopky trhají chráněné rostliny

Cheb - Kromě rostlin lidé odnášejí i vyvržené sopečné pumy.

Expřítelkyni vlezl do bytu oknem

Karlovy Vary - Bývalé přítelkyni nejdříve zaťukal na okno, a aniž by ho žena chtěla vpustit dovnitř, dvaatřicetiletý muž vyskočil na parapet a vlezl do bytu. Byt byl totiž v přízemí.

Kráska z Íránu, Maroka nebo jihu Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny B

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT