Kdo si chce v těchto dnech nakoupit kvalitní porcelán, rozhodně ví kam vyrazit. Před Grandhotelem Pupp se totiž konají pravidelné Jarní porcelánové trhy. Ty lákaly už včera davy lidí.

„Na tyto trhy chodím nakupovat pravidelně. Vždy tady najdu kvalitní zboží," pochvaloval si Petr Novotný z Karlových Varů.
Zájem lidí potvrdili také organizátoři trhů. „Takto enormní zájem si ještě nepamatujeme. Lidé se o zboží doslova perou," pochvaloval si Vlastimil Argman, generální ředitel porcelánky Thun 1794. Ten potvrdil, že už během dopoledne museli na trhy několikrát doplňovat zboží. „Jsme opravdu spokojeni, že mají lidé o porcelán zájem. Moc nás to těší," doplnil ředitel.

Jarní pocelánové trhy mohou lidé navštívit i dnes po celý den. „Doufám, že se dnes vydaří počasí, obávám se deště," dodal Argman.

Pulzujícím životem žil i zbytek města, protože zahájení lázeňské sezony se už včera úspěšně rozjíždělo. Pestrý program je připraven i na dnešek a zítřek. „Doufáme, že se lidem program bude líbit a každý si v něm najde něco svého," přeje si vedení karlovarské radnice.