To jsou jen některé z problémů, které trápí obyvatele karlovarské čtvrti Rybáře. O těchto i dalších tématech se debatovalo při prvním veřejném setkání zástupců Kanceláře architektury města (KAM) Karlovy Vary s obyvateli v rámci nového cyklu KAMjdeme.

„Jako první městkou část pro naše setkání jsme zvolili Rybáře. Jednak protože má ze všech čtvrtí největší počet obyvatel, ale také protože je v ní aktuálně mnoho projektů, ke kterým mají obyvatelé co říci. Ať už se jedná o krematorium, budovu bývalého pivovaru, koupaliště Rolavu nebo budovu Střední uměleckoprůmyslové školy. Vycházíme mezi lidi s cílem naslouchat jejich nápadům a podnětům. KAM je organizátorem přípravy nové Strategie města, do které se dá těmito nápady přispět a počítat s nimi.“ uvedl ředitel KAM Petr Kropp.

Tým Kanceláře architektury města Karlovy Vary chce postupně obejít všechny městské části, aby se představil místním, aby je vyslechl a převzal od nich další podněty pro rozvoj města. Další setkání KAMjdeme se uskuteční ve Staré Roli v ZŠ Truhlářská 4. prosince opět od 17 hodin.