„Máme vybraného dodavatele a čekáme až se budou moci zahájit stavební práce. Hřiště bude mít dvou set metrový atletický ovál a uprostřed bude hřiště na tenis, volejbal, fotbal i basketbal,“ říká starosta Bochova Miroslav Egert s tím, že v dopoledních hodinách bude hřiště určeno školní výuce a odpoledne bude volně přístupné veřejnosti.

Na hřiště je v rozpočtu města vyčleněno jedenáct milionů korun a stejná částka pak čeká na již zmiňovanou centrální kotelnu.

„Zde očekáváme kolaudaci v únoru,“ pokračuje dále starosta.

Recyklohraní se účastnili i žáci Základní školy v Horním Slavkově.
Žáci a studenti odevzdali 1836 kg baterií

Vedle těchto velkých investic samozřejmě nezapomínají ve městě ani další drobné opravy komunikací, chodníků a další infrastruktury.

„Musím přiznat, že dvaadvacet milionů korun je docela velká zátěž pro rozpočet města a tak nic dalšího velkého si letos už asi dovolit nebudeme moci,“ přiznává Miroslav Egert.

Radní se ale budou letos snažit udělat nový území plán, ve kterém by mohl vzniknout prostor na menší průmyslovou zónu. Tento záměr už jednou v územním plánu Bochovští měli, ale místo je v kolizi s územním plánem rozvoje Karlovarského kraje a tak se tato lokalita využít nedá.

„Musíme se pokusit najít lokalitu pro průmyslovou zónu jinde, ale určitě o rozvoj obce zájem máme. Město leží na hlavní spojnici Karlových Varů a Prahy a tak by přilákání nějakého investora mohlo být reálné,“ dodal starosta.

Policisté zachránci pprap.  Petr Krupa a pprap. Vladislav Klimeš (zprava).
Policisté zachránili ženu, která chtěla skočit z mostu do řeky