Při této příležitosti probíhají v České republice a v zahraničí různé obchodní a společenské akce na oslavu významného výročí této společnosti. Jedna akce s bohatým programem je připravena už dnes.

„Tento den je koncipován jako odpolední volná zábava a přátelské posezení současných i bývalých zaměstnanců sklárny, jejich nejbližších rodinných příslušníků a významných přátel naší sklárny," uvedl k akci Antonín Vlk, ředitel sklárny Moser.

Dopolední program bude patřit sportům, kdy se sportovci utkají o pohár Ludwiga Mosera. Odpoledne se pak přesune pozornost lidí k pódiu, na kterém bude přichystán velmi pestrý program. „Vystoupí například mažoretky z MDDM Ostrov, skupina ADUR BAND, nebude chybět také žertovná tombola. Dále se představí Iva Pazderková a dojde také na lidové tance v podobě vystoupení klubu Jirkovák," doplnil ředitel společnosti.

Na své si přijdou opravdu všichni, protože organizátoři mysleli opravdu na všechno. „Nabídneme také kolotoč pro nejmenší, keramickou dílnu, opičí dráhu, věštění budoucnosti, závod na koloběžkách, segway, uměleckého kováře, pletení košíků, bude i zdobení perníčků, kadeřnice a vizážistka, karikaturista, skákací hrad, flašinetář, autogramiáda hokejistů HC Energie, ukázka práce hasičů, výstava krajek, laserová střelnice, siloměr, hrnčířský kruh," uzavřel pozvánku Antonín Vlk.