Na krušnohorském Klínovci je mezi 70 až 130 centimetry technického sněhu. Areál je otevřen denně od 8:30 do 16:00. Sjezdovky jsou velmi dobře připravené. V provozu jsou tady lanovky Prima Express, CineStar Express, Suzuki, Dámská a dále vlek F a pojízdné pásy v dětských parcích.

Nově připravili provozovatelé klínoveckého skiareálu na začátku Jáchymovské sjezdovky Fun Linu s vlnkami a klopenkami. Trať je navržena i pro začátečníky. Vyzkoušet si tady můžete rovněž nově přepracovaný funpark s řadou překážek a skoků.

V okolí Klínovce je připraveno 49 kilometrů běžeckých tras včetně magistrály na Horní Halži. V provozu pravidelné skibusy z Loučné, Háje, Mariánské, Jáchymova a skibus Fichtelberg – Boží Dar – Klínovec.

Na Plešivci je kolem 60 centimetrů sněhu. V provozu je tady šest z deseti tratí. A to Hana, Milena, Aida, Pavla, Renata a Daniela II. V provozu jsou všechny tři čtyřsedačkové lanovky.

Ve skicentru Bublava – Stříbrná je kolem půl metru sněhu. Lyžovat tady můžete denně od 9:00 do 20:00.

„Celý areál je výborně vysněžený. Lanovka je opravena, a pokud vše dobře dopadne, svezete se na ní ode dneška,“ uvedli provozovatelé skiareálu.

Skiareál Mariánské Lázně je v provozu denně od 9:00 do 6:00.

Večerní lyžování je vždy ve středu, v pátek a v sobotu od 18:00 do 21:00. V provozu je kabinková lanová dráha – A, sjezdovka č. 1 Krakonoška, lyžařský vlek – C a sjezdovka č. 3 (Slalomák červená levá) a dětský park s posuvným kobercem a lanovým vlekem.

LK Slovan Karlovy Vary, oddíl běžeckého lyžování zažívá parádní sezonu. To potvrdil i na třídenních závodech v rámci mistrovství České republiky žactva v Harrachově.
Naděje varského Slovanu rozzářily Harrachov