Na scéně vystoupilo několik kapel i slamer Tukan. Večer pak vyvrcholil příjezdem Marka Hilšera, který neúspěšně kandidoval v prvním kole a nyní podporuje Jiřího Drahoše.

Program zahájilo duo Škulavík, poté přišli na scénu muzikanti kapely Cajk. S kytarou vystoupil i oblíbený písničkář Levoruký Eda a hned po něm slamer Tukan, kterého publikum nechtělo pustit z pódia. Po jeho slamu o politické situaci v České republice se sálem nesly ovace takového rozměru, že přilákaly i venkovní kolemjdoucí.

Krátce po vystoupení kapely Loudky dorazila hvězda večera, Marek Hilšer.

Někteří stydlivě seděli u svých stolů a čekali, až se Marek Hilšer zaklimatizuje. Většina své nadšení ale neuhlídala a k prezidentskému kandidátu se s úsměvem mačkala, jak mohla. Hilšer s úsměvem odpovídal na veškeré dotazy a smál se do fotoaparátů.

„Teď jsem přijel z Plzně, Sokolov je má předposlední zastávka. Před poslední debatou stihnu ještě návštěvu Loun. Jezdil jsem hlavně s panem Drahošem, kde jsem vysvětloval, proč jsem se nadále rozhodl pana Drahoše podporovat. Teď se už krátí čas, tak jsme si rozdělili města, abychom stihli osobně navštívit co nejvíce příznivců,“ řekl Marek Hilšer.

Akce se uskutečnila díky Miroslavu Balatkovi. „Chtěl jsem zrealizovat koncert na podporu Jiřího Drahoše, tak mě napadlo oslovit i právě Marka Hilšera. Přístup byl skvělý. Zavolal jsem a do půl hodiny jsem měl potvrzenou jeho účast,“ sdělil organizátor akce Balatka.

Proslov Marka Hilšera se ladně napojil na atmosféru v sále a přítomní dávali najevo svůj souhlas velkým potleskem.

„Zeman už je passé, to je minulost. Pojďme dál. Já jsem se rozhodl volit pana Drahoše. Oslovte své známé, ještě zbývá trochu času. Řekněte jim, ať jdou hlavně volit. Nenechme za sebe rozhodovat někoho jiného. Pojďme do toho společně, dokážeme to. Já pevně věřím, že se to podaří,“ zakončil svou řeč Marek Hilšer.