Klub Kaiser 53 otevře své dveře po sedm nocí během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v budově historických Císařských lázní, které v minulosti sloužily jako oblíbená destinace návštěvníků filmového svátku.

Za klubem Kaiser 53 stojí pravidelný účastník filmového festivalu Vladimir 518, který s pomocí labelu Bigg Boss připravil projekt představující to nejlepší z podhoubí současné domácí hudební scény.

„Celý koncept i program jednotlivých večerů jsou sestaveny tak, aby se návštěvníci po dni plném filmových zážitků mohli potkat v klubovém prostředí, poslechnout si kvalitní hudbu či zajít na netradičně pojatou party,“ uvedl Stefan Motika z produkce Bigg Boss, který celý projekt společně s Vladimirem připravuje.

Poznamenal, že kromě zmíněných headlinerů jednotlivých večerů se o zábavu návštěvníků budou starat také osvědčení DJs, jako jsou například Robot, Jorgos, Vegy, Orion, Trafik, Nerz či Double J. Lázně budou každý večer vypadat jinak, a to nejen díky programu, ale i díky jejich atmosféře, kterou budou ladit přední domácí DJs. Pro návštěvníky festivalu je navíc večer strávený v klubu Kaiser 53 poslední šance, kdy je možné objekt zažít v jeho původní podobě před plánovanou rekonstrukcí.