„Předpokládáme, že v srpnu bychom mohli dostat stavební povolení,“ uvedl pro Deník jednatel společnosti Zenexto Retail 1 Firaz Muinov.

Jak redakce přesně před dvěma lety informovala, někdejší prodejnu Nábytku Na Rozcestí srovnaly v tu dobu bagry se zemí z jednoho prostého důvodu. Majitelé obchodu totiž část pozemku prodali developerům, kteří na něm chtěli postavit provozovnu rychlého občerstvení. Tehdy se hovořilo o tom, že fastfoodové provozovny Mc Donald´s a KFC, které zde fungují už nějakou dobu, doplní řetězec Burger King. „Jsme právě ve fázi, kdy vybíráme dva nájemce. My jsme developeři a prostory budeme pronajímat. Ano, Burger King je jedním z adeptů. Kdo je ten druhý, ale nechceme zatím v tuto chvíli ještě prozradit," uvedl na podzim roku 2022 jednatel společnosti, který v té době odhadoval, že o dva roky by mohlo dojít ke kolaudaci.

Zdroj: Jana Kopecká

„Ano, trochu jsme se zpozdili, ale zpracováváme projekt a pokud to půjde podle plánu, kolaudovat bychom mohli v příštím roce,“ upřesnil nyní Muinov. Jméno nájemce ale veřejnosti zatím sdělit nechce. „Nechme to jako překvapení, který fastfoodový řetězec to bude,“ uzavřel.