Rozsáhlá rekonstrukce včetně opravy dešťové kanalizace a celého tělesa komunikací a položení žulové dlažby bude stát 32 milionů začít by měla 4. března. Podle náměstka Petra Bursíka (ODS) se zahájení stavby může ale pozdržet, protože smlouva s firmou, která zakázku vyhrála zatím není podepsána. Zatím nepředpokládáme, že 4. března firma začne, nicméně od začátku března tam budou dopravní omezení,“ uvedl náměstek Bursík.

Město ale už nyní stanovilo objízdné trasy, které povedou přes ulici Libušina a Petřín, které před tím budou také opraveny. „O tom, kdy přesně bude uzavřená Moravská ulice, budeme veřejnost i místní podnikatele informovat. Zásobování zdejších hotelů ale nesmí být omezeno,“ zdůraznil l náměstek, který se ještě ještě před zahájení náročnou rekonstrukce ulic hodlá sejít se členy Asociace hotelů a restaurací a o všech možných problémech v dopravě je detailně informovat.

Termín opravy těchto ulic v centru Karlových Varů se totiž kryje s lázeňskou sezonou, kdy do lázní přijíždí nejvíce návštěvníků. Celá oprava by měla být dokončena letos v září.

Obec na Karlovarsku dostala pro výsadbu javorů namísto již nevyhovujících topolů grantový příspěvek bezmála 150 tisíc korun.
Otovice si vysadily novou alej a stromy podél chodníků