Jednodenní akce nabitá přednáškami a lekcemi přítomné nadchla. „Máme jen pozitivní reakce a hlavně motivaci pro příští rok. Musíme ale program rozdělit do více dní, neboť účastníci často chtěli zvládnout více věcí najednou, což při jednodenní akci nejde,“ vysvětluje pořadatelka festivalu Petra Gutwirt z ostrovského Yoga clubu Petraki.

Účastníci akce ochutnali také exkluzivní zdravou stravu, která byla podávána během celého dne. Součástí bylo takzvané Expo, tedy prodejní výstava pomůcek, oblečení, podložek a všeho, co s jógou souvisí. „Určitě chci také zmínit účast předních českých lektorů jógy, jako jsou Kristýna a Daniel Paulusovi, Taťána Ametová nebo Katarína Mikulandová, která je sice ze Slovenska, ale své studio má v České republice,“ pokračuje Petra Gutwirt s tím, že lektorů bylo celkem třináct.

A protože považují pořadatelé festivalu jeho průběh a účast za úspěšné, již nyní začínají připravovat festival na příští rok. Bude v říjnu a měl by být třídenní. „Rádi bychom pozvali i lektory ze zahraničí, kam jezdíme pro inspiraci a načerpání energie. Nedávno jsme byli na Bali a nyní připravujeme zájezd za jógou do Dominikánské republiky. A z těchto zemí bychom chtěli pozvat lektory na příští ročník festivalu,“ dodává Petra Gutwirt.