Teploty se sice přehoupnou nad nulu, avšak skicentra hlásí dostatek sněhu. Příští týden se má navíc zase ochladit a objeví se i sněžení.

Na Sokolovsku panují ideální podmínky ve Ski Centru Bublava. Na svazích tam leží 90 cm sněhu a v provozu je celý areál včetně sedačkové lanovky s kilometrovou sjezdovkou a také nejobtížnější Velký Bleiberg.

V sousední Stříbrné pak můžete o víkendu zavítat do skiareálu Lišák, který hlásí 70 cm sněhu a taktéž ideální lyžařské podmínky. Jen o několik kilometrů dál v Kraslicích jsou pak v provozu vleky Krajka a Saporo v Kraslicích. Svahy jsou čerstvě upravené a leží na nich 30 cm sněhu.

Mezi 150 až 200 cm sněhu leží na krušnohorském Klínovci. Lyžaři se tady mohou těšit na více než 31 km sjezdovek všech obtížností. V provozu jsou lanové dráhy A, B, C, D, K dále vleky E, F, VL 500, VL 1000, Za Prahou, Hranice I.a II. a pojízdné pásy v dětských parcích. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici CINESTAR SNOWPARK a COOL FUNPARK.Příjezdové cesty do areálu jsou ze všech směrů sjízdné. Všechny linky skibusu v provozu.

Metr sněhu je na sjezdovkách ve skiareálu Plešivec, kde jsou rovně výborné podmínky pro lyžaře. Kušení a začínající lyžaři tady mají k dispozici skoro deset kilometrů sjezdovek všech obtížností. Ze 70 cm sněhu se můžete těšit ve skiareálu Skipot v Potůčkách se sjezdovkou pro pohodové lyžování. Téměř jeden metr sněhu je ve skiareálu Snowhill v Mariánských Lázních. Denní provoz ve skiareálu Mariánky od 9:00 do 16:00. V provozu je celý skiareál, kabinková lanovka a sjezdovka Krakonoška, oba vleky, a Slalomák, dětský skipark s dětskými lanovými vleky a lyžařským kolotočem.