Kdo o uplynulé sobotě zavítal do Pily, ten rozhodně neprohloupil. V místní hospodě se totiž konalo maškarní a zároveň vepřové hody. Program přilákal spoustu lidí.

„Akci pořádá náš úřad a Baník Pila. Jsme rádi, že se zde děti dobře baví a přišlo jich hodně,“ pochvalovala si maškarní Jana Trenková z místního obecního úřadu. Na programu byly pro děti soutěže o ceny. „Každé dítě od nás dostalo nějakou cenu. Chtěli jsme udělat radost všem,“ doplnila Trenková.

Děti si mohly se svými rodiči i zatančit, protože celé zábavné odpoledne provázela diskotéka s dobrou muzikou.

Pilská hospoda byla výborně připravená i na nával jedlíků, které přilákaly vepřové hody. K dostání byl zabijačkový guláš, ovar, jitrnice a spousta dalších dobrot. „Jsem rád,že si lidé jídla pochvalují. Zájem byl velký. A samozřejmě jsme nabízeli i pivo jako křen,“ zhodnotil Jan Bojčuk, provozovatel hospody.

Nikdo z této akce neodcházel nespokojený. „Bylo to tady výborné. Manželka s dcerou se pobavily na maškarním a já si pochutnal na skvělém jídle,“ řekl Jiří Veverka z Karlových Varů.

V Pilské hospodě se konají akce pravidelně a provozovatel slibuje, že se opět do místního sálu vrátí kapely. „Vždy se snažíme nabídnout něco navíc. Máme tady pěkný sál, který je na koncerty ideální. V minulosti už tady hrála hardrocková legenda Coda, nebo Longton Rock and Roll. Koncerty máme v plánu i nadále a určitě budeme lidi informovat. Jsme vždy rádi, když je tady živo,“ doplnil provozovatel Pilské hospody.