Během večera se uskuteční celkem osm zápasů a dva předzápasy. V nich budou k vidění obě první dámy českého boxu, Fabiana Bytyqui, juniorská mistryně světa, a evropská šampionka Lucie Sedláčková, spolu s mistrem Evropy Štěpánem Horváthem.

Poprvé se boxerský galavečer pod hlavičkou formace Qwert Boxing konal 5. března v plzeňské hokejové hale, 25. června pak následovala show v ústecké Slunetě a nyní se boxerský ring přesune na led.

„Jsme rádi, že můžeme tuto akci uspořádat právě zde v Karlových Varech, jejichž nabídka zvítězila nad těmi z jiných měst. Naším cílem je, aby si lidé uvědomili, že galavečery Box Live nejsou klasickou sportovně- komerční akcí, ale především se jedná o kulturně-společenskou událost, která je umocněna tím, že naši současní šampioni budou své tituly hájit proti soupeřům z jiných zemí a reprezentují tak i Českou republiku na mezinárodním poli," řekl za Qwert Boxing promotér Miloš Veselý s tím, že se zanechala politika lidového vstupného.

To tak lze pořídit již od dvou set korun v hledišti a pěti set korun přímo na ploše.

„Lidé se mohou těšit i na další česká boxerská esa včetně karlovarského rodáka Ďuroviče, Josefa Zahradníka nebo Davida Vicena. Dorazí i boxeři ze zahraničí, až z exotických zemí," dodal Veselý. Předprodej vstupenek byl již zahájen na www.ticketportal.cz. Veškeré novinky ke galavečeru lze sledovat na webu www.profiboxing.cz.