Sjízdnost silnic v Karlovarském kraji komplikuje ve středu sněžení a silný vítr. Na horách se tvoří sněhové jazyky. "V současné době je uzavřena komunikace z Božího Daru ve směru na Neklid a Klínovec. Silnice z Jáchymova na Boží Dar je sjízdná s velkými obtížemi," informovala ve středu dopoledne Iva Králová z božídarského infocentra a dále vyzvala návštěvníky, aby nevyjížděli do nejvyšších poloh Krušných hor. 

Zdroj: Obec Boží Dar

V okolí Božího Daru fouká silný vítr a sněží. Lyžařské areály jsou uzavřeny. "V provozu je pouze malý dětský vlek a pojízdný pás v lyžařském areálu NOVAKO. Běžecké tratě jsou zaváté a v lesních úsecích hrozí nebezpečí úrazu z padajících stromů," upozornila Králová. 

Lyžařský areál Klínovec má na Neklidu v provozu dva vleky, ale v současné době je přístup do areálu z Božího Daru uzavřen. 

Dopravu v regionu zkomplikovalo také několik nehod. Havárie tří osobních aut blokovala v dopoledních hodinách silnici I/13 u sjezdu na průmyslovou zónu v Ostrově. Bouralo se také na silnici I/6 za Bochovem ve směru na Prahu. Nikdo se nezranil.  

Nová lávka spojující Horní nádraží s Růžovým Vrchem stála karlovarskou radnici pětadvacet milionů
U Horního nádraží nastanou komplikace kvůli stavbě