Milovníci psů měli skvělou příležitost si prohlédnout celou řadu chlupatých krasavců. Na karlovarském dostihovém závodišti se totiž v sobotu konala výstava.
Tu pořádal Kynologický klub Karlovy Vary a k vidění byla celá řada plemen, navíc výstava byla i pro lovecké psy. Na akci bylo podle organizátorů 420 psů ze 126 plemen.

Lidé byli touto akcí nadšeni. „Výstava byla pro mě velice příjemně strávené dopoledne ve společnosti čtyřnohých miláčků. Letošní výstava byla podle mého názoru srovnatelná s tou loňskou, ale oproti loňské výstavě mi tu chyběla některá plemena, například basenji,“ říká Marie Růzhová, která je pravidelnou návštěvnicí této výstavy. „I tak jsem byla spokojená a určitě zase příště přijdu,“ dodala milovnice psů.

Podobný názor měl i Tomáš Jirásek. „Vždy mám tuto akci napsanou v diáři už dlouho dopředu. O psy se zajímám už řadu let a sám vlastním dalmatina. Sice nevystavuji, ale o to víc se chodím rád podívat a někdy si v duchu i sám dělám hodnocení. Podobné výstavy bych uvítal častěji,“ zhodnotil návštěvník.