Pro pořádající školu pak skončil velkým úspěchem. Letošního ročníku se zúčastnilo 20 týmů ze 14 škol z Brna, Břeclavi, České Třebové, Děčína, Chomutova, Liberce, Nového Města na Moravě, Olomouce, Opavy, Ostravy-Vítkovic, Plzně, Prahy a Ústí nad Labem.

První den soutěže žáci bojovali o co největší počet bodů v logistice, spedici, logice a ekonomických úkolech. Tyto úkoly byly zaměřeny na rozvoj kompetencí k iniciativě, kreativitě a podnikavosti. Na druhý den dostali žáci úkol na téma Obhájení podnikatelského záměru Obaly – před investory. Na přípravu prezentace měli k dispozici celý večer. Soutěžní klání reflektovalo na potřeby pracovního trhu v oblasti jazykových dovedností, a proto obhajovali své práce i v anglickém jazyce.

Žáci prokazovali své znalosti nejen z aplikované logistiky, ale též dovednosti manažerské, prezentační a týmovou spolupráci. Získané body poskytly nejlepším týmům prostor sázet na své znalosti a svůj tým v soutěži RISKUJ. V 10. jubilejním ročníku celostátní soutěže LOGISTIK JUNIOR SŠ vyhrál zaslouženě tým ze Střední školy logistické Dalovice. Žáci zvítězili jak v ekonomických úkolech, tak v prezentačních dovednostech i finálovém logistickém RISKUJ. Velké poděkování patří jak účastníkům, tak i organizátorům z řad vyučujících i žáků a zejména pak i partnerům školy.