Podle předsedy klubu Ladislava Nykla byla příprava akce na Rolavě naprosto chaotická. „Půl roku jsme vyjednávali a organizátoři nám ani dva dny předem nebyli schopni říct přesný čas, kdy akce začne.

Nakonec se akce zrušila. Byli jsme z toho dost zklamaní,“ prohlásil motorkář. „Měli jsme totiž pro děti připravené ceny od sponzorů a také test znalostí dopravy,“ dodal předseda klubu. Naštěstí nezůstanou připravené ceny a motorkářský program pro děti uschovány ´v špuplíku´. „Oslovili nás pořadatele děstkého dnu v Dubině, kde se koná akce už tuto sobotu. Rozhodli jsme se ji tedy podpořit a přijet za dětmi do Dubiny,“ nastínil Nykl. „K účasti na této akci jsme přišli v podstatě náhodou, ale jsme moc rádi.

Dětem rozdáme připravené propisky, fotoalba, pexeso a další ceny, které jsme na Rolavě kvůli zrušení akce neuplatnili. Děti také vyzkoušíme se znalostí provozu,“ doplnil Nykl. Den dětí v Dubině začíná od čtrnácti hodin. „Doufám, že se dětem prohlídka našich motorek bude líbit a potěší je i náš program a sehnané ceny,“ uzavřel motorkář.