Tolik talentovaných lidí, kolik se jich sešlo včera odpoledne, u hlavní pošty v Karlových Varech, diváci dlouho neviděli. Konalo se zde kolo soutěže Šance pro talent, kterou pořádá agentura ČOK CZ ve spolupráci s Deníkem.

Porotci neměli lehké vybírání, protože vystoupila například kapela After Party Band ze Základní umělecké školy Ostrov, nebo taneční soubor Mirákl. „Jsme moc rádi, že jsme mohli na této akci vystoupit, protože v Karlovarském kraji mnoho podobných akcí nebývá. Hrálo se nám dobře,“ zhodnotil výkon kapely After Party Band ZUŠ Ostrov vedoucí souboru Alexandr Šťastný.

Publikum se nedočkalo jen zpěvu, tance, beatboxu nebo žonglování s míčkem, ale mělo radost i z přítomnosti známých osobností. V rámci programu zazpívala například Olga Lounová, která se svěřila, že si většinu choreografie i své hudby vymýšlí sama. Následoval další populární zpěvák David Deyl, který působil doslova jako magnet na dívčí a dámskou část publika.

Aby nechyběla ani rocková muzika, tak se představila i zpěvačka Bára Zemanová, která předvedla své hity a sklidila také velký ohlas publika.

„Akce se mi moc líbí, protože je to příjemné oživení. Strašně nás potěšilo, že jsme si mohly na jevišti zatančit s Olgou Lounovou, protože je to zpěvačka a herečka, kterou máme velmi rády a jsme jejími fanynkami,“ svěřila se jedenáctiletá dvojice kamarádek Kristýna Nekolová a Bára Myšková.
Porota nakonec vybrala jako vítěze Vaška Kloudu, který předvedl beatbox a také žonglování s míčkem.