Lidé si pochutnávali na klasických kynutých borůvkových knedlících, knedlících plněných uzeným masem se zelím nebo například na špekovém knedlíku s pivovarským guláškem.

„Nechyběl logicky ani tradiční karlovarský knedlík, který jsme podávali s kančím masem a šípkovou omáčkou,“ připomíná Daniel Valouch z pořádající restaurace Becherplatz, která je známá rovněž tím, že se v ní vaří tradiční karlovarské pivo Karel IV., které teklo proudem.

„Musím říci, že jsme měli trochu obavy z počasí, ale lidé nám zůstali věrni a opět přišli v hojném počtu. Z programu bych chtěl vypíchnout hlavně Karla Kahovce, který zpíval a vzpomínal na Petra Nováka, po němž zdědil kapelu George & Beethovens. Jeho koncert byl opravdu super,“ dodal Daniel Valouch. Součástí Knedlík festu jei soutěž o nejlepší knedlík. Ten letošní nejlepší uvařila pravidelná účastnice soutěže paní Koutná, která prozradila, že knedlík je s chilli a slaninou. Jako zajímavost pak porota vybrala lososový knedlíček, který zaujal a získal druhé místo. Celá akce končila až v sobotu pozdě v noci, kdy program uzavřela kapela Scorpions revival.