Na Klínovci je mezi 30 až 80 centimetry sněhu, areál je otevřen denně od 9:00 do 16:00. Čekací doby u lanovek a vleků jsou minimální. V provozu jsou tady lanové dráhy Prima Express, CineStar Express, SUZUKI, Dámská, vlek F a pojízdné pásy v dětských parcích. Jezdí se za ceny Standard sezona. V provozu jsou pravidelné linky skibusu z Božího Daru, Mariánské, Jáchymova, Háje, Loučné a skibus Fichtelberg – Klínovec. Během ledna je večerní lyžování ve středu, v pátek a v sobotu od 16:00 do 21:00 na vleku F.

Ve skiareálu Boží Dar – Neklid je momentálně kolem 25 až 40 centimetrů sněhu. V neděli se na Neklidu koná závod o Krušnohorský pohárek. Pojede se na sjezdovce Neklid – Karásek I., kde bude částečně omezen provoz. Areál je otevřen denně od 9:00 – 16:00.

Na Neklidu je v provozu Lanová dráha (A) a vleky (C, D, E, F), na Božím Daru vlek Za Prahou (B) a Hranice (G). Večerní lyžování na vleku Hranice (G) je ve středu, v pátek a v sobota od 18:00 do 20:30. Lyžařský areál NOVAKO je v plném provozu, včetně snowtubingu, od 9:00 do 16:30. Večerní lyžování nabízí areál každý den od 19:00 do 20:30.

Většina běžeckých tras okolo Božího Daru zůstává i nadále sjízdná, ale vzhledem k úbytku sněhové pokrývky na nich aktuálně neprobíhá strojová úprava stop. „Žádáme o vzájemnou ohleduplnost a toleranci na běžeckých okruzích Ježíškovy cesty. Po tratích se budou pohybovat pěší rodiny s dětmi i běžkaři. Žádáme pěší návštěvníky, aby cestu procházeli mimo upravené běžecké trasy. Aktuální informace o upravenosti běžeckých stop najdete na www.krusnehoryaktivne.cz a nebo Facebook Krušnohorská lyžařská magistrála – KH západ,“ uvedla Alena Formáčková z božídarského infocentra.

Ve skiareálu Bublava – Stříbrná je kolem 30 centimetrů sněhu. V provozu jsou vleky B, C, F1 a F2. Otevřeny jsou sjezdovky 2,3, 4 a 7.