Nejen sebe, ale hlavně další nevinné účastníky silničního provozu ohrozil minulý týden řidič tmavého Kodiaqu na silnici mezi Královským Poříčím a Loktem na Sokolovsku. Nebezpečnou jízdu zaznamenala paní Julie díky palubní kameře, kterou má umístěnou u sebe ve vozidle. Na videu, které redakci Deníku poskytla, je vidět, jak ji řidič předjíždí před nepřehlédnou zatáčkou, kde je nepřerušovaná čára na komunikaci, přičemž proti němu ze zatáčky vyjíždí bílé osobní auto. Řidiči tohoto auta na poslední uhýbá mimo krajnici. Od čelní srážky dělily obě auta opravdu jen setiny vteřiny.

„K incidentu došlo 24. dubna na silnici mezi Královským Poříčím a Loktem, kde už končí rovinka a začínají zatáčky. Ten řidič se na mně lepil, a pak mě na velmi nebezpečném místě předjel. Nechybělo fakt málo a došlo k tragédii. Jezdím opravdu hodně dlouho a jsem ráda, že se nakonec nic nikomu nestalo,“ svěřila se žena, která si přála zveřejnit jen své křestní jméno. Má totiž obavy, co by mohlo následovat, a proto video zatím neposkytla ani policii.

Zdroj: Se svolením paní Julie

„Jela jsem za ním až ke kruhovému objezdu před Loktem, kde se od nás oddělila kolona aut, která jela před námi. Na chvíli jsem ho dojela, ale on jel z těch loketských zatáček dolů jak blázen, až se mi zcela ztratil z očí. Ve své hazardní jízdě pokračoval i v tomto úseku, kde já si rozhodně nedovolím jet rychleji,“ pokračovala řidička. I tento moment je na poskytnutém videu dobře patrný.