Ve čtvrtek po poledni je silnice z Jáchymova na Boží Dar, až k hraničnímu přechodu s Německem, již zcela průjezdná. Prozatím zůstává uzavřena silnice od kruhového objezdu na Klínovec. Technika však v místě pracuje, aby i zde byl v co nejbližší době obnoven silniční provoz. V nočních hodinách byla uzavřena další silnice, a to z Bublavy na Klingenthal.

Uzavřeny byly silnice Boží Dar - Klínovec, od Božího Daru směr Ryžovna - Myslivny - Zlatý Kopec, od abertamské křižovatky silnice ke státní hranici. Nově silničáři uzavřeli úsek Bublava-státní hranice. Dále je zavřena silnice Přebuz - Rolava (Přebuz přístupná od Krásné Lípy) a Jindřichovice - Háj (přístupný od Dolních Niv). 

Podle informací dispečera Údržby silnic Karlovarského kraje Josefa Bulky je zajištěn omezený průjezd do Božího Daru následovně. Dopravní policisté mají hlídku v abertamské zatáčce, ta shromáždí místní obyvatele, autobus, zásobování, poté přivolaný sypač kolonu “odvede” do Božího Daru. Zajištěn je také vjezd záchranářů a dalších složek IZS. Nicméně turisty policie vrací zpět, aby neuvízli na cestě ve sněhu a neznemožnili práci pluhu.

U železničního přejezdu Nové Hamry - Nejdek narazil vlak do spadlého stromu, ve vlaku byl pouze jeden cestující a vyvázl bez zranění. Podle předběžných informací nedošlo prakticky k žádným zásadním škodám na soupravě.

Ve Vykmanově u vězeňské brány sjel autobus do příkopu a hrozilo jeho převrácení. Hasiči vyprostili řidiče a čtyři pasažéry.

U brány věznice v Ostrově na Karlovarsku havaroval ve čtvrtek v ranních hodinách autobus. Ten se podle mluvčí policie Zuzany Týřové vyhýbal projíždějícímu autu, najel na zasněženou krajnici, kde následně zapadl. V linkovém autobuse se nacházeli dva cestující a řidič. "Sněhová závěj po nehodě blokovala všechny dveře autobusu, cestující tak nemohli ven z vozidla. Vyčkali na příjezd záchranářů, kdy hasiči museli nejprve odházet sníh od dveří, poté se všichni z autobusu dostali v pořádku a bez zranění ven," sdělil mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Silnice musela být následně uzavřena kvůli vyproštění autobusu jeřábem.