Akce měla jasný cíl – přilákat lidi a ukázat jim, jak se ulice po rekonstrukci změnila, a také je seznámit s tím, že rekonstrukce této ulice bude hotová 28. července.

S těmito informacemi desítky návštěvníků seznamoval moderátor Petr Čimpera. Hlavním programem akce však byla muzika. Posluchači si tak vyslechli čtyři různorodé karlovarské kapely – Tajfun, Liwid, Hard Again a také Yellow.

První od sedmnácti hodin zahrálo karlovarské rockové trio Tajfun, které svůj program postavilo především na nových písničkách z chystaného druhého CD.

Po klasicky rockovém vystoupení Tajfunu se divákům představila kapela Liwid, která hraje melodický poprock, ale muzikanti umí také pořádně ´hrábnout´ do strun. Liwid se vypořádali s výměnou frontmana a i s novým zpěvákem Jánem Poradou dokázali, že s touto partou se určitě musí počítat. Na své si přišli i milovníci blues rocku, pro které tady byla kapela Hard Again. Jména členů Venca Horký, Karel Hrabák, Milan Šmíd a Míla Froněk asi není potřeba příznivcům rocku představovat. Hard Again dokázali energií, vyhraností i pocitem, že opravdu vědí, jak zahrát pořádný big beat, a posluchači to rozhodně ocenili hlasitým potleskem.

Závěr večera obstarala kapela Yellow, která svým melodickým poprockem a hitovými skladbami dokázala, že jí tento region už začíná být těsný a míří výš.