Zájem lidí o koncerty se tak oproti minulým sezonámzvýšil. Potvrdil to ředitel orchestru Alois Ježek. „Zvýšili jsme propagaci a jednání s hotely. To určitě navýšilo zájem o naše koncerty. Atmosféra mezi hudebníky je výborná a tvůrčí a tím se zvedá i kvalita našich vystoupení.

Už minulá sezona byla celkem úspěšná a nyní se počet návštěvníků ještě navýšil,“ potvrdil Ježek. Podle něj připravil Karlovarský symfonický orchestr na sezonu řadu zajímavostí a hudebních ´laskomin´ . „Snažíme se, aby naše koncerty nabídly jak hudební kvalitu, tak i populární a zajímavé skladby. Program je mimořádně bohatý a podle mě potěší všechny fanoušky orchestru,“ nastínil Ježek.

Včera zahájil předprodej abonentních legitimací a největší příznivci našich koncertů už na jejich zakoupení čekali od časného rána,“ dodal potěšený ředitel symfoniků. Jediným problémem, který symfoniky stále trápí, jsou nevyhovující prostory v Lázních III. „Budeme se snažit najít aspoň pro některé koncerty vhodnější sál. Vše je ovšem zatím v jednání a neradi bychom něco předjímali,“ prohlásil Ježek.