Už od 23. listopadu až do poloviny ledna patří tato města opět filmařům. Podle knihy Marie Poledňákové zde točí lehce detektivní rodinnou komedii Ten, kdo tě miloval. Herecké obsazení je excelentní a právě tyto herce ve filmu uvidíme. Režie se ujal Jan Pachl, který točil například téměř mysteriózní seriál Rapl či seriál Cirkus Bukowsky.

V Karlových Varech filmaři využili především hotel Riverside u březovské přehrady, kde natáčeli týden. „Se štábem a herci se podíváme i do ulic a bytů v různých domech,“ nastínil filmařské lokace producent filmu Adam Dvořák. A protože děj knihy Ten, kdo tě miloval je zasazen do vánočního období, v Chebu zase budou hrát hlavní roli tamní vyhlášené vánoční trhy.

„S primátorem Petrem Kulhánkem jsme se už domluvili a nad filmem převzal záštitu. Chceme ukázat z obou měst Karlovarského kraje to nejhezčí a kdy jindy zde točit než v období Vánoc s tou nejkrásnější atmosférou,“ vysvětlil Adam Dvořák.

Autorem scénáře podle knihy Marie Poledňákové je režisér Jan Pachl, a jak producent Adam Dvořák vysvětlil, se spisovatelkou se domluvili na kompromisu. Protože ona chtěla detektivku, což je nosný námět jejího románu, on komedii. „Potkali se v půli cesty. Vznikne tak vánoční komedie s detektivní zápletkou a rodinným vyšetřováním,“ doplnil Adam Dvořák. Karlovarský kraj filmaři opustí 13. ledna, a jak primátor Petr Kulhánek uvedl, město jim rádo vyjde vstříc.