K vánočním svátkům neodmyslitelně patří také koledy. Právě ony navozují tu správnou vánoční atmosféru.

Karlovarský deník přichystal zpívání koled na vánočních trzích u hlavní pošty. Koná se právě dnes od 18 hodin a je součástí celorepublikové akce nazvané Česko zpívá koledy.

„Zveme vás na mimořádnou adventní akci. Zastavte se a přijďte si spolu s Deníkem, nejčtenějším seriózním periodikem v České republice, které píše především o dění ve vašem okrese, už dnes zazpívat koledy,” láká k poště Petr Przeczek, šéfredaktor Karlovarského deníku. Na akci zvou také partneři Rádio Impuls a generální mediální partner TV Nova.

Zpívat se budou koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a Půjdem spolu do Betléma. Zpívat u hlavní pošty bude společně s vámi pěvecká třída Štěpánky Steinové a akci bude moderovat Petr Čimpera. Texty koled najdete v dnešní příloze.

Ze zpívání bude Deník pořizovat videozáznam a fotit, takže se pak budou moci na skvělou předvánoční atmosféru podívat na webu Deníku také lidé, kteří nebudou moci přijít osobně. „Velmi se těším, že se potkáme s našimi čtenáři a společně si užijeme příjemnou sváteční atmosféru,” uzavřel šéfredaktor.

Karlovy Vary - Nejen koledy zazní dnes od 18 hodin na třídě T.G. Masaryka v Karlových Varech. Zpívání koled, které pořádá Deník ve spolupráci s Rádiem Impuls a generálním mediálním partnerem TV Nova, ještě doplní soutěže pro všechny návštěvníky.

Pro děti do deseti let je připravena soutěž o nejkrásnější obrázek s vánoční tematikou. Obrázek můžete odevzdat přímo u stánku Karlovarského deníku. Nezapomeňte na druhou stranu napsat svou adresu a telefonní číslo. Obrázky ale můžete doručit až do pátku 16. prosince do 10 hodin do redakce Deníku, případně zaslat e-mailem na adresu miroslav.cerveny@denik.cz. Nejhezčí obrázky uveřejníme v sobotu 17. prosince. Tři nejlepší malí malíři získají vstupenku do Muzea strašidel v Plzni. Pro malé zpěváčky je připravena také sladká odměna.

Na své si přijdou také dospělí. Fotografové Deníku budou přímo na akci fotit návštěvníky při zpívání koled. Snímky zveřejníme v pátečním vydání Karlovarského deníku. Ten, kdo se na některém z nich pozná, bude mít šanci získat šest piv. Stačí, aby s novinami, ve kterých se poznal, přišel do redakce Karlovarského deníku na třídě T.G. Masaryka, kde získá svou výhru. Ty budeme vydávat do vyčerpání zásob.