Herec a zpěvák Petr H. Batěk oslovil talentovanou režisérku Evu Toulovou. Natáčeli spolu už několikrát a tentokrát padla volba na Jáchymov. „Tématem klipu je lidská jedinečnost, odlišnost. Každý by si měl jít za svým snem a neměl by se ohlížet za těmi, kteří od toho odrazují a při tom sami nevykročí ani na krok z všeobecných norem a stereotypů,“ řekl Deníku zpěvák Petr Batěk s tím, že Jáchymov je také jedinečným místem s bohatou historií, ať světlou či zahalenou stíny.

Kozy se staly stálými obyvateli svahu u Thermalu.
Podívejte se: Strmé svahy u Thermalu začaly spásat kozy walliserské

„Videoklip k písni Nejsem sám, který jsme natočili minulou neděli uvidí diváci na přelomu srpna a září, tedy na konci letních prázdnin,“ dodal. Natáčením klipu Petr H. Batěk navázal na několikaletou spolupráci s městem.

Hlavní roli ztvární Václav Upír Krejčí a jak uvedla režisérka: „Bude hrát hrdinu, který nikam nezapadá tím, jak je ve všech situacích zvláštní. Postupně ale zjistí, že každý je něčím zvláštní a unikátní, a že není sám.“ Nejsem sám je pilotní skladbou k novému albu Petra H. Baťka, které by mělo vyjít na začátku roku 2024.