Multifunkční hala bude i po skončení letošní extraligy plná nejrůznějších akcí. Lidé se mohou těšit například na Alexandrovce, kapelu Team či na dance show. Potvrdil to Roman Maleček, jednatel společnosti KV Arena. „Nyní do poloviny května děláme klasickou údržbu, ale poté se rozjede celá řada akcí,“ řekl Maleček.

Už 16. května vystoupí legendární soubor Alexandrovci, a jen o dva dny později 18. května zahraje v hale legendární poprocková kapela Team. „Bude to velká show plná našich hitů,“ nechal se slyšet frontman kapely Palo Habera.

Na své si přijdou v KV Areně i děti. „Na 1. června jsme připravili velkou akci v rámci dne dětí. Nebude chybět kouzelník, trampolína, klauni, skákací hrad a řada soutěží,“ láká jednatel.

Ochuzeni nebudou ani milovníci sportu, protože od 8. do 10. června se bude konat 2. ročník Mezinárodního turnaje v basketbalu. „Lidé se mohou těšit na týmy z Austrálie, Turecka, Maďarska i České republiky,“ doplnil k akci Roman Maleček.

KV Arena bude patřit i milovníkům taneční hudby, protože 22. června se bude konat Dance show, která se koná od 20. hodin. „Půjde o vystoupení předních tuzemských i zahraničních dýdžejů. Doufáme, že se lidem bude líbit co nejvíce,“ přeje si jednatel.

Konec června pak bude patřit kulturistům, protože 30. června se bude konat Mistrovství světa v naturální kulturistice. „Nebudou chybět nejlepší kulturisté z celého světa,“ slibuje jednatel KV Areny Maleček.

Začátkem července bude hala hostit evropskou ligu žen Final four ve volejbale.