Na programu bude poslední, třicáté kolo soutěže. A i přesto je se na co těšit.

Šlágr kola se odehraje na půdě posledního celku tabulky Dolního Rychnova, kde se představí proti tamní jedenáctce pro změnu předposlední Bukovany. V tomto utkání půjde nejen o prestiž, ale také o cenné body. Vítěz se totiž vyhne přímému sestupu a bude hrát baráž o udržení v soutěži. Takže fotbalový fanoušek se má na co těšit.

Těžká šichta pak čeká fotbalisty Horního Slavkova, které čeká souboj v chyšském podzámčí s tamním výběrem. Žlutice se na závěr představí na svém hřišti, na kterém budou hostit Citice. Pikantní příchuť bude mít sokolovské derby mezi Novým Sedlem a Chodovem, které vzdušnou čarou od sebe dělí pouze několik kilometrů.

Stará Role zamíří na půdu Františkových Lázní a druhé Mariánské Lázně čeká fotbalový výlet na hřiště Vintířova. Chebské Hvězdě pak bude soupeřem druhý celek tabulky Ostrov. Vedoucí Toužim, která si zajistila postup do divizní soutěže, se bude chtít rozloučit s úspěšnou sezonou na půdě Královského Poříčí vítězstvím.

Krajský přebor

Dolní Rychnov – Bukovany (sobota, 10.30), Chyše – Horní Slavkov (sobota, 10.30), Žlutice – Citice (sobota, 10.30), Nové Sedlo – Chodov (sobota, 13.30), Františkovy Lázně – Stará Role (sobota, 15.30, UMT), Hvězda Cheb – Ostrov (sobota, 17.00), Vintířov – Mariánské Lázně (sobota, 17.00), Královské Poříčí – Toužim (sobota, 17.00)