Každou minutu, každý okamžik karlovarská hokejová veřejnost sleduje, co se děje v klubu HC Energie. Fanoušky zasáhl blesk z čistého nebe v podobě odchodu obránce Davida Noska a ptají se: „Kdo bude další a kdo přijde?“

Odpověď ze strany generálního manažera HC Energie je následující: „Všechny tři zápasy, které jsou na programu, odehrajeme s hráči, které máme. V tento okamžik žádná změna nebude,“ říká na úvod Miroslav Vaněk.

Po tomto hracím týdnu následuje reprezentační přestávka. „Ve středu 14. prosince se sejde celé vedení klubů a bude jednat o tom, jak dále postupovat. Naším cílem je předkolo play–off a musíme pro jeho vybojování udělat maximum,“ přidává.

Co ale znamená udělat maximum? Na to Miroslav Vaněk odpověděl: „Budeme zvažovat, jak vhodně doplnit kádr. Momentálně jsme povolali Přindiše, Látala a Martina Rohana, kteří se připravují s prvním týmem a do zápasů určitě zasáhnou. Jak se celá situace bude vyvíjet nadále, bude jasné až příští týden a širokou hokejovou veřejnost o tom budeme včas informovat,“ dodal.