„Lidé se mohou těšit na podmanivé rozhovory nejen o módě a nakupování, ale i dalších oblastech, které je zajímají, od gastronomie přes kulturu a sport až po cestování. Podcasty, podporující audio i video formát, se budou nahrávat přímo v prostorách center, čímž získají specifický nádech a atmosféru,“ informuje za EPG Group Tereza Štosová. Jak upřesňuje, podcasty se budou točit jednou za měsíc, první se uskuteční už na přelomu března a dubna. Dlouhé budou od 30 do 60 minut a budou následně dostupné k přehrání zdarma na platformách iTunes, Spotify a Herohero.

„Každý rok do našich nákupních center Varyáda a Central zavítá na 7,5 milionu návštěvníků. Věříme, že nakupování není pouze o samotných produktech, ale i o prožitcích, které si s sebou každý zákazník odnáší. Chceme lidi bavit a být jim inspirací, a proto s radostí představujeme naše nové lifestylové podcasty, které přesně tento rozměr nabídnou,“ komentuje Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace EPG Group.

Než se nahrávání podcastů v nákupních centrech spustí, vzniknou jak v karlovarské Varyádě, tak mosteckém Centralu speciální designové prostory vybavené moderní audio a video technikou, které nabídnou příjemné zázemí pro moderátorku a její hosty. „Těmi budou populární osobnosti ze světa filmu, hudby či umění, ale také oblíbení sportovci či infuenceři. Za moderátorský mikrofon se posadí Barbora Mottlová. Populární herečka, která se vedle herecké profese prosadila i jako moderátorka, zpěvačka a příležitostná modelka, se původně věnovala studiu módního návrhářství. Díky tomu má nejen hluboké znalosti v oblasti módy, ale i vlastní pohled na různé styly oblékání a aktuální trendy,“ připomíná Štosová. A ředitel Malý ji doplňuje: „Společně s našimi hosty bude probírat nejen témata související s nakupováním, ale také sdílet zákulisí svých životů – ať už jde o pracovní výzvy či osobní příběhy, což vytvoří unikátní prostor pro hlubší propojení s posluchači. Na natáčení podcastu poté volně naváže osobní setkání pozvané osobnosti s širokou veřejnosti, drobná soutěž například o volné vstupenky na představení a samozřejmě autogramiáda.“

​ Podívejte se: Toto bude nová Varyáda. Stavba začala | Video: Kopecká Jana