Žena si prohlížela drahé prsteny, které ji prodavačka ukazovala. Muž využil nepozornosti další prodavačky a z výkladní skříně vyndal prsten. Poté si ho strčil do kapsy u kalhot a oba lupiči pak z prodejny odešli. Oba cizinci do prodejny přitom vstoupili ve stejný den již podruhé. Při první návštěvě předstíral muž zájem o koupi konkrétního prstenu pro sebe a prodejnu si tak mohl pořádně prohlédnout. Majitel obchodu zjistil, že jeden prsten ve vitríně chybí po druhé návštěvě loupeživé dvojice.

Ukradený prsten ze zlatnictví v Karlových Varech.Zdroj: PČR

Hledaný muž je ve věku 35 až 45 let, vysoké silnější postavy, tmavší pleti, nosí upravený plnovous a má prořídlé tmavé vlasy. Na sobě měl světlou košili s dlouhým rukávem, světle hnědé kalhoty, černé společenské boty.

Hledaná žena je ve věku 35 až 45 let, menší střední postavy, má černé delší vlasy a je tmavší pleti. Na sobě měla černé šaty, černé legíny, světlý svetr a černé boty.

V případě, že muže a ženu poznáváte nebo máte jakékoli bližší informace k jejich pohybu a pobytu volejte prosím na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 361 060.

Zdroj: PČR