Na bodový zisk by rádi navázali i v osmém kole soutěže, ve kterém zamíří v sobotu 29. září na půdu Přeštic, na které v tabulce ztrácejí pouhý bod. „Přeštice jsou doma nepříjemné a hrají poctivý, rychlý fotbal.

Navíc tým doplnily o mladé hráče z plzeňské Viktorie, takže nás nečeká nic jednoduchého,“ narážel Stanislav Purkart, trenér Mariánských Lázní. Viktoriáni jsou však vítězně naladěni.

„Věřím, že po dvou výhrách hráči nabrali potřebné sebevědomí a že se to promítne i v tom utkání,“ přeje si Purkart. Přeštice prozatím nasbíraly z deseti bodů osm před svými fanoušky. „Jak jsem řekl, víme, že to nebude jednoduché, když se Přeštice prezentují rychlou hrou, a navíc spoléhají na standardní situace, ale rádi bychom urvali nějaký bodík,“ poukazoval trenér Viktorie. Ten bude mít k dispozici až na výjimky kompletní kádr.

„Maule je nemocný a Štěpána trápila po utkání se Sedlčany třísla, takže se rozhodne až na předzápasovém tréninku, v jakém složení nastoupíme,“ dodal Purkart k utkání, které odstartuje v Přešticích v 10.15 hodin.

Ilustrační foto
Ostrov vyzve doma poslední Rakovník