„Na pódiu Lidového domu se objeví populární Partička, pořad Na stojáka i show Tři v jednom,“ vypočítává promotér Vladimír Suchan, jehož agentura Vlny je pořadatelem většiny akcí v Lidovém domě. Z koncertů jmenuje vystoupení kapel Harlej, Dymytry, Motorband, Krucipüsk, Arakain nebo rappera Marpa.

„Vrcholem zimní sezony ale určitě bude vystoupení stálice české hudební scény, kapely J. A. R., která oslaví třicáté narozeniny na scéně, a tento koncert bude jistě velká show,“ pokračuje promotér s tím, že tento koncert se koná v pátek 15. listopadu.

Lidový dům začínají objevovat také studenti pro maturitní plesy a různé organizace pro pořádání seminářů a přednášek.

„Obsazenost tohoto sálu stále roste a je dobře, že vznikají i nové akce. V letošním roce se tady bude konat například Ples volejbalistů VK Karlovarsko nebo atletů z Triatletu,“ doplňuje Vladimír Suchan.

Bohatý program obsahuje například i pořady pro dětiv podání Michala Nesvadby nebo Štístka a Poupěnky.V pátek 22. listopadu bude sál patřit Čertům z Rakouska, kteří přivezou zábavnou show pro děti i dospělé.

„Program v Lidovém domě skončí příští rok v květnu, kdy už bude opět připravena sezona v amfiteátru Loket a dalších městech našeho regionu.

Program do Lokte už je skoro hotový a věřím, žez pohledu fanoušků bude velmi zajímavý,“ říká Suchan. Z kapel, které se za rok představí v loketském amfiteátru, prozrazuje návrat Divokýho Billa, vystoupení Tří sester nebo společný koncert Monkey Business a J. A. R. Vedle klasických koncertů tam bude opět muzikál Divadla Kalich, opera a opereta, Shakespearovské slavnosti a chybět nebude ani tradiční Beatová síň slávy.

„Jednáme také se zahraničními kapelami, ale tam nic konkrétního prozradit nemůžeme. Jisté ale je, že sezonu v Lokti opět uzavře Dance party s Radiem Kiss, která byla v letošním roce velmi úspěšná a na kterou si našlo cestu několik tisíc lidí,“ dodal Vladimír Suchan.

Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně dál chátrají