Hlediště bylo zaplněno asi z jedné poloviny především dětmi, kterým jsou pořady tohoto trojlístku určeny. Jejich hlavními tématy je Minecraft a také novější Roblox. Hlavní osobou karlovarské show byl Mattem. Právě on si totiž Karlovy Vary vybral z balíčku měst, které youtubeří navštíví. Karlovy Vary byly jejich první společnou zastávkou.

Poté, co Mattem vystoupil na pódium, začalo osazenstvo šílet. „Jste tady? Pořádně se ozvěte,“ vyzval své fanoušky youtuber. „A chcete vidět Vitaa a Dejzra? Tak musíte zakřičet ještě víc,“ hecoval diváky Mattem.

Během svého hodinového vystoupení odpovídal youtuberský trojlístek na dotazy z publika. A také došlo na improvizovanou show ve stylu Partičky, kdy jeden účinkující předváděl a druhý měl danou věc uhádnout. V tomto případě došlo i na diváky, dva z nich se tohoto představení mohli zúčastnit.

Oblíbení youtubeři při své whow.
Do Varů míří youtubeři Vitaa, Mattem a Dejzr. Nabídnou show i autogramy

Tím ale jejich působení ve starorolském Lidovém domě neskončilo. Po hodinovém představení totiž následoval čas na podpisy a osobní setkání s youtubery, které si snad žádný z malých diváků nemohl nechat ujít. Téměř všichni odcházeli s podpisy a fotografiemi s youtubery. Právě tato část je nedílnou součástí Kolem bloku a možná i ta stěžejní. Ti, co mohou a chtějí sáhnout poněkud hlouběji do peněženky, si dokonce mohou koupit V.I.P vstupenku, v rámci níž mají třicetiminutový prostor na takzvaný meet & greet se všemi youtubery. Ten je naplánován před samotnou show a během něho si zájemce může s účinkujícími popovídat, vyfotit se a nechat si cokoliv podepsat bez velkých front, protože takových vstupenek je v každém městě jen dvacet. V Karlových Varech byly vyprodané už mnoho dní dopředu. Tito diváci mají navíc možnost samotnou show i ovlivnit.