Na hosty čeká živá hudba, šerm, tanec, turnaj v minigolfu i výlet na kole. Fandové si také přijdou na své během vystoupení revivalu tuzemské stálice, kapely Lucie.

„Prvním výročím je vytvoření podmínek pro zahájení těžby v Jáchymově v roce 1515, druhým návštěva Marie Curie-Sklodowské v Jáchymově v roce 1925 a třetím 40 let od otevření lázeňského hotelu Akademik Běhounek," informoval Josef Slunečko, marketingový specialista Lázní Jáchymov.

Sezona se zahájí v Kulturním domě, Astorii, Agricole, lázeňském parku nebo na Klínovci. „Sobotní program tu začíná v 10:00 promenádním koncertem hornické kapely Barbora a pokračuje do nočních hodin diskotékou v Kulturním domě," dodal Slunečko.

V sobotu se mohou návštěvníci těšit například na svěcení lázeňského pramene v hotelu Astoria, koncert domácích Groove Town, dobový tanec a šerm a také na koncert plzeňského Lucie revivalu. V parku se kolem půl jedné odehraje například i citerový koncert. Neděle pak bude patřit spíše sportu. Plánován je výlet na kolech, minigolf, nordic walking a výběh na Klínovec. Kompletní program zahájení lze nalézt na stránkách www.laznejachymov.cz