Jako předkapela se představí Zajíc Company. Ti začnou již od devatenácti hodin, následně pak pražská skupina Tata Bojs předvede svou aktuální audiovizuální show, plnou energie, humoru a dotažených videoprojekcí.

„Letošní léto jsme již rok od vydání našeho aktuálního alba Ležatá osmička. Proto také koncertujeme méně na velkých festivalech a zaměřujeme se spíše na samostatné koncerty v zajímavých lokalitách. O zámeckém parku v Ostrově jsme toho už slyšeli hodně. Jsme zvědaví a moc se na koncert těšíme. Setlist je nabušen a speciální synchronní projekce nachystány," dodává zpěvák a bubeník Milan Cais.

V den konání koncertu budou od 14.00 hodin uzavřeny brány ze Staroměstské ulice (Vstupní propyleje a brána od hřbitova), které s řekou Bystřicí vymezují prostor pro konání koncertu. Ostatní části parku budou veřejnosti přístupné. Návštěvníkům se prostor pro koncert otevře v 17.30 hodin. Začátek koncertu je v 19.00 hodin.

Vstupenky je možno zakoupit v Infocentru Domě kultury Ostrov, další předprodeje naleznete na www.mproduction.cz.

Vstup bude možný Bílou bránou a bránou ze Staroměstské ulice. K parkování mohou návštěvníci využít kromě stávajících oficiálních parkovacích míst také přechodné parkoviště na cestě k Průmyslové zóně.

V pátek 21. září 2012 zakončí projekt Ostrovské kulturní léto koncert kapely Mandrage s předkapelou Goodfellas.