Ani prohra českých hokejistů se Švédskem neodradila radnice v regionu od přípravy na další utkání. Ty na nedělní zápasy připravují různá promítání a další zajímavosti.

V neděli to bude žít například v Lidovém domě v Karlových Varech. Zde už se několik zápasů promítalo. Sál bude zítra otevřen od patnácti hodin a lidé tedy budou mít šanci sledovat zápas o zlato i bronz. „ Sál je na velkoplošné projekce výborně vybavený vším, co je potřeba. Divákům nabízí zbrusu novou Full HD projekci, výborné ozvučení, občerstvení i všechno nezbytné zázemí,“ láká do Lidového domu Michaela Kousalová, mluvčí karlovarského magistrátu.

Živo bude také v Abertamech. Během dneška se tam koná First Rock Fest, který jako hlavní hvězdu nabídne kultovní Vítkovo kvarteto a zítra se mohou lidé na tom samém místě – v areálu technických služeb těšit na hokejovou podívanou. „Velkoplošná projekce bude od 16 hodin. Nabídneme oba zápasy. Všichni fanoušci jsou srdečně vítáni,“ láká do areálu Petr Vovsík z abertamského infocentra.